بازار خرید و فروش لباس کار
خانه / عروسک / خرید عروسک روسی به صورت تک و عمده ارسال به سراسر ایران
خرید عروسک روسی

خرید عروسک روسی به صورت تک و عمده ارسال به سراسر ایران

خرید عروسک روسی به صورت کلی و جزیی در  سایت ما امکان پذیر می باشد. این عروسک ها در انواع طرح ها و مدل ها ی با کیفیت درجه یک و عالی تولید می شود . که سعی کرده ایم سلیقه مشتری را تامین کنیم .برای خرید عروسک های روسی به دو شکل  اینترنتی و حضوری می توان اقدام کرد .

خرید عروسک روسی

عروسک های روسی از پارچه و الیاف درست می شود طراحی بدن این عروسک به دو شکل هست 

  • عروسک های سر جدا ( سر متحرک )
  • عروسک های سر متصل ( سر ثابت )
  1. سر جدا به این شکل می باشد که صورت کاملا گرد می باشد و یک خط جدا شونده در زیر گردن وجود دارد که زیبایی خاصی به عرو سک می دهد و سر عروسک را می توان کمی به چهار جهت بالا و پایین و چپ و راست تغییر زاویه داد .به همین دلیل به این عروسک ها سر جدا یا سر متحرک می گویند . قیمت این مدل عروسک به نسبت عروسک های سر ثابت گرانتر می باشد چرا که دوخت وپر کردن سر عروسک و نصب ان روی گردن عروسک زمان زیادی وقت لازم دارد بنا بر این زحمت ساخت این عروسک بیشتر و به همین شکل اجرت بیشتری نیز در بر دارد . 
  2. سر متصل به گونه ایی طراحی شده است که سر یکسره به بدن متصل است و داخل سر عروسک  توپک های یونولیتی قرار گرفته که ممکن است در اثر کوچکتریت فشاری فرو رفتگی روی صورت ایجاد شود البته اگر عروسک فقط جنبه دکوری داشته باشد مشکلی پیش نخواهد امد . 

خرید عروسک روسی

در این مدل عروسک بدن اغلب به شکلی طراحی می شود که دست ها جدا روی بدن وصل می شود و پا ها هم جدا وصل می شوند .در این مدل انعطاف عروسک بیشتر است و این مدل قابلیت نشستن دارد ولی اغلب حالت ایستایی ضعیفی دارند و در مدل هایی که ایستایی بیشتر حائز اهمیت است این مدل کارایی کمتری دارد . 

خرید عروسک روسی

برای خرید عروسک روسی از  سایت ما لازم است بدانید بدن ها به گونه ایی طراحی شده است که دست و سر ها متحرک می باشند اما پا ها کاملا ایستا و محکم و مقاوم است عروسک ها به راحتی بدو اینکه تکیه گاهی داشته باشند ایستا هستند .

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید
کارشناس فروش خانم اعتمادی
راه های ارتباط با کارشناس
mobile icon شماره موبایل: 09191514802
telephone icon شماره ثابت: 02532860896
instagram icon اینستاگرام: esfid_jouns
address icon آدرس: قم - شهرک قدس - ولیعصر ۳۰