بازار خرید و فروش لباس کار
خانه / گیفت / خرید گیفت فانتزی برای دو قلوها از طریق سایت

خرید گیفت فانتزی برای دو قلوها از طریق سایت

خرید گیفت برای دوستان و عزیزانمان یکی از دقدقه های ذهنی امروزه است .با توجه به تنوع محصولات فانتزی و لوکس در بازار لازم است دقت بیشتری برای انتخاب هدیه به کار بست . مجموعه ما محصولی در نظر گرفته که نیاز سن و جنسیت را با هم رفع می کند .

  محصولی با نام “پژواک “

برای خرید گیفت “پژواک  ” سه ایتم در نظر گرفته شده است . 

  1. یک ایتم خرید عروسک پژواک پسر است که با توجه به نیاز بازار در نظر گرفته شده است .چرا که در بازار عروسک پسر خیلی کم و محدود است وباعصر جدید که کودکان ما اغلب مشغول دیدن انیمیشن های خشن و بازی های رایانه ایی هستند نیاز به ابزاری دارند که روح انها  را صیقل دهد و با لمس فیزیکی عروسک کنار اسباب و سایل خشک و خشن ارامش را به انها هدیه دهد و حس هم زاد پنداری با یکی از وسایل خود را داشته باشند. 

۲٫دومین ایتم خرید عروسک ” پژواک دختر ” است .خوشبختانه تنوع عروسک دخترانه در بازار زیاد است اما تنوع اسپرت به نسبت کمتر از مدل های دیگر است ما در صدد ساخت عروسک هایی هستیم که با واقعیت روز مره کودکان نزدیک تر باشد چرا که داشتن عروسک های رویایی بسیار خوب است اما کمی کودکان را از واقعیت ها دور می سازد داشتن عروسک هایی شبیه به خودشان و اطرافیلن شان  دقدقه های ذهنی کودکان را کمتر کرده و حس ارامش بیشتری به انها می دهد و همین ارامش سبب می شود که راه اینده خود را راحتتر پیدا کنند . 

خرید گیفت

۳٫سومین ایتم خرید گیفت  ” پژواک دختر و پسر ” با هم است .کاری بسیار زیبا و جذاب و خاص که خیلی محدود در بازار وجود دارد . هدیه ایی لوکس و دوست داشتنی برای سیسمونی ها و یا هدیه برای دو قلو ها در همه سنین از نوزادی گرفته تا کودکی و سنین نو جوانی و جوانی دو قلو ها . هدیه ایی به مناسبت روز تولد دو قلو ها یا جوایز تشویقی به مناسبت موفقیت هایشان هدیه ایی برای سالگردهای ازدواج و دوستی ها یشان . هدیه ایی برای جهیزیه و  روز ولنتاین وسورپرایز کردن عزیزان …

خرید گیفت

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید
کارشناس فروش خانم اعتمادی
راه های ارتباط با کارشناس
mobile icon شماره موبایل: 09191514802
telephone icon شماره ثابت: 02532860896
instagram icon اینستاگرام: esfid_jouns
address icon آدرس: قم - شهرک قدس - ولیعصر ۳۰