بازار خرید و فروش لباس کار
خانه / عروسک / عروسک پسرانه استقلال و ارسال به تمام نقاط ایران
عروسک پسرانه استقلال

عروسک پسرانه استقلال و ارسال به تمام نقاط ایران

عروسک پسرانه استقلال کالایی است که تمام هوا داران تیم استقلال را جذب می کند که از این محصول برای خود و عزیزانشان تهیه کنند و بهتر بتوانند علاقه خود را نسبت به این تیم نشان دهند . عروسک پسرانه استقلال یکی از محبوبترین هدیه ها یی است که می توان برای پسرها ی علاقه مند به فوتبال تهیه کرد .

عروسک پسرانه استقلال

 

مشخصات عروسک پسرانه استقلال:

  • کلاه نقاب دار ابی رنگ 
  • تی شرت و شورت ورزشی ابی رنگ با ارم استقلال
  • کتانی ال استار ابی وسفید رنگ 

تی شرت و لباس عروسک را به راحتی می توان  از تن عروسک خارج کرد و در صورت نیاز ان را شست .

کلاه روی سر عروسک فیکس نشده چون بعضی از عروسک ها موی سر را کامل کار نمی کنند و مجبور هسند کلاه را روی سر بچسبانند . اما این عروسک موی کامل دارد و کلاه را می توانید راحت روی سر قرار دهید و یا بر دارید . 

عروسک پسرانه استقلال

کتانی از جنس چرم مصنوعی تهیه شده و با چسی بسیار قوی و محکم کار شده است دور کتانی از لژ استفاده شده که هم کار را زیبا تر می کند و هم استقامت کتانی را بالا می برد . همچنبن برای جای بند ها از پرچ استفاده شده که کار را شکیل تر می کند و از بند های مخصوص کتانی در این کفش ها استفاده شده است .

 

عروسک های استقلال یکی از بهترین هدایایی است که می توان برای سورپرایز کردن دختران وپسران کودک و نوجوان و جوان ها و حتی مسن های عاشق این تیم تهیه کرد . همچنین می توان از این عروسک به عنوان جوایز تشویقی انها در کسب مهارت و یا موفقیت ها شون استفاده کرد. 

عروسک پسرانه استقلال

لوگوی استقلال مفاهیم زیادی در بر دارد . دایره های داخل لوگو اشاره دارد به این که اغاز کار انها با عنوان دوچرخه سواران بود و همچنین اشاره دارد به حلقه های المپیک و هم به توپ فوتبال و هم به نوعی اسم استقلال را در دل خود به خوبی جای داده است . 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید
کارشناس فروش خانم اعتمادی
راه های ارتباط با کارشناس
mobile icon شماره موبایل: 09191514802
telephone icon شماره ثابت: 02532860896
instagram icon اینستاگرام: esfid_jouns
address icon آدرس: قم - شهرک قدس - ولیعصر ۳۰