بازار خرید و فروش لباس کار
خانه / عروسک / عروسک پسرانه پرسپولیس و ارسال به تمام نقاط ایران
عروسک پسرانه پرسپولیس

عروسک پسرانه پرسپولیس و ارسال به تمام نقاط ایران

عروسک پسرانه پرسپولیس محصولی است که همه  هوادار این تیم و این باشگاه را بر سر ذوق می اورد تا یکی از این محصول را تهیه کند و عشق و علاقه خود را به خوبی ابراز کند. ویا با خریدن عروسک پرسپولیس موجبات خوشحالی عزیزان خود را که هوادار این تیم هستند فراهم کنند.

عروسک پسرانه پرسپولیس

هوا داران پرسپولیس از همان ابتدا نفش شایان توجهی در توسعه و پیشرفت این تیم و باشگاه داشته اند.که  این هواداران فقط منوط به پسر ها و سنین پایین نمی باشد .شامل دخترها و پسر ها و کودکان و نوجوانان و جوانان و مسن ها و حتی پدر بزرگ ها و مادر بزرگ ها می شود.

این عروسک  پسرانه پرسپولیس چنان زیبا و جذاب طراحی و ساخته شده که کاملا عشق و ذوق و سلیقه خالق خود را به معرض نمایش میگذارد.این محصول در صفحه عروسک های ورزشی سایت به نمایش گذاشته شده است و تمام مشخص ان انجا توضیح داده شده است.

عروسک پسرانه پرسپولیس  شامل :

  1. کلاه 
  2. تیشرت و شورت ورزشی 
  3. کتونی ال استار

می باشد که کلاه عروسک ثابت روی سر نیست چون موی عروسک کامل کار شده است ولباس عروسک قابل تعویض  و شستشو می باشد . کتونی عروسک با چسبی بسیار قوی کار شده و از پرچ و بند کتانی استفاده شده است .عروسک پسرانه پرسپولیس

بهترین هدیه برای پسرا و دختر های پرسپولیسی است که با سورپرایز کردن انها می توان شادی و خوشحالی را به انها بخشید . و یا می توان به عنوان تشویقی برای پاداش موفقیت های انها در زمینه های ورزشی یا تحصیلی در نظر گرفت .

عروسک پسرانه پرسپولیس

معنی کلمه ” پرسپولیس “

این کلمه یک واژه یونانی است که در اصل از یک کلمه دو بخشی تشکیل شده است . ” پرسه ” ” پولیس ” که برای اینکه ساده تر خوانده یا نوشته شود ” پرسپولیس ” در واقع به شکل امروزی در امده است .

” perse ” در یونانی به معنای ” شهر ” و “polis ” به معنای ” پارسی ” می باشد . اسم پرسپولیس جهانی است ودر دنیا همه ” پارسه ” یا ” تخت جمشید (پایتخت هخامنشیان ) ” را به اسم پرسپولیس می شناسند .

عروسک پسرانه پرسپولیس

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید
کارشناس فروش خانم اعتمادی
راه های ارتباط با کارشناس
mobile icon شماره موبایل: 09191514802
telephone icon شماره ثابت: 02532860896
instagram icon اینستاگرام: esfid_jouns
address icon آدرس: قم - شهرک قدس - ولیعصر ۳۰